logo

Skuteczni doradcy finansowi

Arsfinance kancelaria doradztwa finansowego to niezależna firma ze stabilnym zapleczem kapitałowym. Specjalizuje się w organizacji finansowania dla przedsiębiorców i osób fizycznych, w doradztwie finansowym, podatkowym i prawnym oraz kompleksowej obsłudze przeprowadzanych transakcji.

ARS Finance to świetne wsparcie w efektywnym i zoptymalizowanym pod względem Państwa indywidualnych oczekiwań, potrzeb i możliwości zarządzaniu finansami osobistymi oraz firmowymi. Nasz zespół pod kierownictwem certyfikowanego doradcy przeanalizuje Państwa sytuację i wskaże możliwe rozwiązania, przedstawi odpowiednie symulacje oraz w przystępny sposób wyjaśni mechanizmy rynkowe, które odpowiadają za to, w jaki sposób mogą się zachować ulokowane przez nas pieniądze lub zaciągane zobowiązania finansowe. W ARS Finanse postaramy się pomóc Państwu w podjęciu najwłaściwszej decyzji finansowej.

doradca finansowy

Nazywam się Arkadiusz Sieradzki. Moją karierę zawodową już na samym starcie związałem z rynkiem finansowym i kontynuuję ją z sukcesem. Dziś jestem menadżerem, za którym stoi długoletnia praktyka zawodowa, bogate zaplecze szkoleniowe oraz doświadczenie w operacjach finansowych. Doradztwem gospodarczym i pośrednictwem finansowym zajmuję się od 2000 roku. Odbyłem szereg szkoleń z produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i kredytowych. Jestem certyfikowanym konsultantem finansowym. Współpracuję z największymi bankami w Polsce oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi i inwestycyjnymi.

Moja współpraca z Klientem polega na profesjonalnym, wszechstronnym i kompleksowym doradztwie, w którym po dokonaniu analizy porównawczej dostępnej oferty bezstronnie sugeruję wybór tej najkorzystniejszej.

Satysfakcja Klienta z właściwie wybranego produktu, który jest idealnie dopasowany do jego oczekiwań
i potrzeb, jest moim największym sukcesem, który przekłada się na dalszą owocną współpracę.